Ekonometne 2019

Projekta nosaukums: Mežaparka ekonometne, līguma nr. DIKS - 19- 1063-lī

Projekts īstenots  Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments
Līdzinansējums: 2100,00 EUR

Uzsākšanas datums: 09.05.2019.
Pabeigšanas datums: 30.06.2019.

Nometnes programma tiks īstenota pēc neformālās izglītības modeļa apgūstot tēmu “Kukaiņu daudzveidība”, iegūstot jaunu pieredzi, prasmes un izjūtas, mācoties darboties komandā un individuāli. Mazpulki, organizējot vasaras nometni sadarbībā ar Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas pedagogiem, dos iespēju nometnes dalībniekiem realizēt savas radošās idejas, rosinās lietderīgi izmantot laiku, izceļot mazpulku pamatvērtības – asu prātu, stipru veselību, čaklas rokas un labu sirdi.

Nometnes aktivitātes:
Nometnē piedalīsies 36 bērni no Rīgas vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Nometnes dalībnieki uzzinās, apgūs un izpētīs dažādus kukaiņus. Aizraujoša aktivitāte būs  kukaiņu fotomedības un pašu sagatavotā interaktīvajā spēlē “Kahoot”.
Dalībnieki dosies ekskursijā uz Laumu dabas parku, kopā ar bitenieku dosies pie stropa un iepazīs bišu dzīves noslēpumus. Laumu dabas parkā būs iespēja izzināt bites , sportot un pārvarēt dažādus šķēršļus dabas takās.
Interesanta nodarbība “Kukaiņu daudzveidība” notiks Latvijas dabas muzejā. 
Desmit dienās nometnes dalībnieki pagūs darboties  dažādās radošajās darbnīcās: konstruēt, sportot, līmēt, zīmēt, veidot mandalas. 
Dienas plānojums paredzēts dažādu darbību miksēšanai, lai visas dienas garumā uzturētu dalībnieku interesi un aktīvu dalību, katram dalībniekam ļautu aktīvi iejusties programmā. Nometnes dalībnieki veidos 3 komandas, kuru sastāvs būs nemainīgs līdz nometnes noslēgumam, kas ļaus nometnes programmā ietvert sacensību azartu, grupai būs savs simbols un moto. 
Nometnes noslēgums šogad būs neparastāks. Ķīšezerā mācīsimies braukt ar skimborda dēli un krastā sarīkosim pikniku.

Nometni rīko biedrība ''Latvijas Mazpulki'' sadarbībā ar Mežaparka skolas atbalsta biedrību.
Finansētājs - Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments.
Projekta atbalstītāji

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

Dokumentācija