Sabiedrības Integrācijas fonds

Varam vairāk!

Vai Mazpulki var vairāk? Pavisam noteikti! Tieši tāpēc esam izveidojuši projektu "Varam vairāk!", kurš ir tapis programmas "NVO fonds" 2019 ietvaros. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas Mazpulku institucionālo un cilvēkresursu kapacitāti, izglītot biedrus un veicināt biedru līdzdalību,  attīstīt reģionālo klubu sadarbību un savstarpēju pieredzes apmaiņu, tādējādi  veicinot pilsoniskās  sabiedrības attīstību  un piederības sajūtu biedrībai un Latvijai.
2019-05-20
Lasīt vairāk

Norisinās nometne "Zaļās brīvdienas Vidzemē"

Amatas novadā, “Eglainēs”, no šī gada 6. līdz 19.augustam norisinās biedrības “Latvijas Mazpulki” un biedrības “Radošā apvienība “Siltumnīca”  rīkotas divas radošās vasaras nometnes “Zaļās brīvdienas Vidzemē”.

2018-08-15
Lasīt vairāk

“Zaļās brīvdienas Vidzemē”

Biedrība “Latvijas Mazpulki” aicina  ārvalstīs dzīvojošos bērnus un jauniešus piedalīties vasaras nometnē “Zaļās brīvdienas Vidzemē”!
2018-07-06
Lasīt vairāk

Projekts "Latvijas Mazpulku attīstības gads" ir noslēdzies!

Eiropas Sociālā fonda projekts "Latvijas Mazpulku attīstības gads" ilga no 2012.gada 1.janvāra līdz 31.decembrim. Projekta  redzamākie rezultāti ir jauna formāta un satura mājas lapa, divi informatīvi bukleti un mazpulku vadītāju rokasgrāmata.

2012-12-27
Lasīt vairāk

"Visu daru es ar prieku!"

Projekts „Visu daru es ar prieku!” ilga pusotru gadu, tajā bija iesaistīti 379 bērni un jaunieši, kas apguva senioru  izstrādāto apmācību programmu. Tapa Saldus un Ķekavas novadu sadarbības programma ar Latvijas Mazpulkiem.


2011-09-30
Lasīt vairāk

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi