Brīvprātīgo kapacitātes stiprināšanas semināri

2019-11-14
Latvijas Mazpulku neatņemama sastāvdaļa ir mūsu brīvprātīgie! Tieši tāpēc ir svarīgi regulāri uzlabot viņu zināšanas, sniegt jaunas iespējas sevis pilnveidošanai, kā arī piedāvāt jaunas prasmes!

Šajā rudenī brīvprātīgajiem bija iespēja piedalīties 3 semināros kapacitātes stiprināšanai projekta "Varam vairāk!" ietvaros. 
Semināri notika:

- Saulesdārzā 11. oktobrī;
- Biržos 18. oktobrī;
- Valdemārpilī 24. oktobrī. 

Semināru ietvaros jaunieši apguva sekojošās tēmas: 

- Komandas darbs, pienākumu sadale un atbildību deleģēšana jauniešiem (E. Jogure) 
- Mazpulku projektu metodes un projektu vērtēšanas metodika saskaņā ar 2019. gada Projektu darba vērtēšanas nolikumu (G. Jēkabsone un I. Jukņēviča) 
- Vides aktivitātes darbā ar jauniešiem - nodarbību sagatavošana, metodika, pienākumu sadale (L. Zupa)

Semināros jaunieši iepazinās ar spelēm "Lauku sēta" un "Zirnekļu tīkls". Spēles tika izmēģinātas, lai vēlāk tās varētu veiksmīgi vadīt bērniem un jauniešiem vides forumos. 
Kopumā šādi semināri ir nepieciešami, lai ne tikai esošie brīvprātīgie pilnveidotos, bet arī tāpēc, lai jaunie biedri veiksmīgi varētu iekļauties un izprastu Mazpulku darba specifiku. 
Dalībnieki atzina, ka uzzinājuši vairākas lietas, kuras iepriekš nebija izpratuši pilnībā vai arī vispār par tām nebija zinājuši. Visi kā viens piekrita - ir nepieciešami vēl šādi semināri! 


Pasākumus finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi